logo

Treningi

W czasie swojej wieloletniej kariery sportowej, współpracowałam z trenerami, którzy mieli ogromną wiedzę i doświadczenie trenerskie, poparte wynikami na światowym poziomie.

Dzięki takiej współpracy, otrzymałam najcenniejszą naukę i lekcję na temat treningu. Zawsze inspirował mnie warsztat trenerski Marka Jakubowskiego, którego elementy wykorzystuję dzisiaj w mojej pracy. Również doskonałym poszerzeniem mojej wiedzy na temat biegania i innego spojrzenia na trening były liczne zgrupowania zagraniczne, dzięki którym, mam pełniejszy obraz wiedzy na temat treningu biegowego. Takie doświadczenia pozwalają zmierzyć mi się z każdym wyzwaniem.

Nie ma czasu na nudę
Mam mnóstwo pomysłów jak trenować, jak urozmaicić trening, aby bieganie stało się przyjemne, dawało radość i satysfakcję. Jak osiągnąć cel, który sobie stawiamy.

Bieganie jest prostą formą ruchu, ale bardzo często stawia przed nami wiele trudnych pytań, na które sami nie jesteśmy w stanie prawidłowo odpowiedzieć. Jaką techniką biegać, jak szybko, ile kilometrów, które ćwiczenia są odpowiednie, itp.

Wielu z nas, bieganie kojarzy się z monotonią, nudą i dużym zmęczeniem. Większość amatorów poszukuje cudownych, gotowych planów treningowych, bardzo często niedostosowanych do aktualnych możliwości. Dlatego tylko indywidualne podejście do zawodnika gwarantuje możliwość zrealizowania celów i innego postrzegania tej formy ruchu. Dobrze dobrane i przemyślane środki treningowe pozwolą cieszyć się rosnącą formą i dobrą kondycją.

Ciekawy i skuteczny trening
Moje treningi są urozmaicone, ciekawe i na bieżąco monitorowane. Pisząc ,,plan treningowy” biorę pod uwagę wiele rzeczy, jak obecny poziom sprawności, słabe i mocne strony biegacza, ile godzin dziennie może przeznaczyć na trening, itp. W planie uwzględniam każdą zmianę związaną z pracą, wyjazdem czy chorobą.
Środki treningowe dobieram tak, by dawały jak najwięcej korzyści. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje osiągnięcia, czy pozbyć się zbędnych kilogramów, czy cieszyć się dobrym samopoczuciem, plan treningowy musi być skierowany tylko do Ciebie.

Równie cennym źródłem informacji na temat treningu, były wyjazdy na zagraniczne zgrupowania, podczas których, miałam okazję obserwować trening wielu utytułowanych zawodników. Tymi wszystkimi doświadczeniami chcę się z Wami podzielić.

Przekonana jestem, że te wszystkie lata profesjonalnego treningu i biegania na światowym poziomie, pozwolą zmierzyć mi się dzisiaj z każdym wyzwaniem.

Bieganie jest bardzo łatwe i przyjemne, chcę i mogę Państwa o tym przekonać.